Privatumo taisyklės ir slapukų politika
 

1. MB „Krosnelli“ (įmonės kodas 306231636) valdomos krosnelių parduotuvės internete Krosnelli.lt  (Toliau – Krosnelli) privatumo apsaugos pareiškimas

1.1. Krosnelli įsipareigoja saugoti Jūsų privatumą. Mūsų interneto svetainės privatumo apsaugos pareiškime išdėstyta, kokią informaciją ir kaip kaupiame, kam ją naudojame ir kaip apsaugome.

1.2. Klientas suteikia teisę Krosnelli rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti savo asmens duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta šioje Privatumo politikoje ir kituose MB Krosnelli viešai paskelbtuose dokumentuose. Klientas turi teisę atšaukti savo leidimą Krosnelli rinkti, valdyti ir tvarkyti jo asmens duomenis, reikalauti panaikinti asmens duomenis. Sutikimo rinkti, valdyti ir tvarkyti Kliento asmens duomenis davimas ar atšaukimas galioja tik į priekį.

Asmens duomenys

2.1. Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi šiais tikslais:

2.1.1 Elektroninės parduotuvės Krosnelli pardavimo internetu ir popardaviminio klientų aptarnavimo. Tvarkomi duomenys: vardas; pavardė; elektroninio pašto adresas; telefono numeris. Šie duomenys saugomi 5 metus nuo kliento paskutinio prisijungimo prie internetinės svetainės ar užsakymo atlikimo.

2.1.2. Tiesioginio atsiskaitymo už paslaugas internetu. Tvarkomi duomenys: vardas; pavardė; mokėjimo URL nuoroda; IP adresas; mokėjimo užšifruotas turinys, gautas elektroninio dokumento teisingumui nustatyti; mokėjimo tipas; mokėjimo suma; telefono numeris; el. pašto adresas. Šie asmens duomenys saugomi 5 metus nuo Kliento paskutinio prisijungimo prie interneto svetainės ar užsakymo atlikimo.

2.1.3. Kliento paskyros sukūrimo ir administravimo. Tvarkomi duomenys: el. pašto adresas, kliento sukurtas slaptažodis, su kliento sutikimu pateikti kiti asmens duomenys, susiję su audio knygos pirkimu. Šie asmens duomenys saugomi 5 metus nuo Kliento paskutinio prisijungimo prie interneto svetainės ar užsakymo atlikimo. Pirktų prekių PVM sąskaita faktūra ir joje nurodyti Pirkėjo asmeniniai duomenys saugomi 10 metų.

2.1.4. Tiesioginės rinkodaros. Tvarkomi duomenys: el. pašto adresas ir telefono numeris. Sutikimas dėl asmens duomenų naudojimo rinkodaros tikslais išreiškiamas pažymint nurodytą laukelį („Užsisakykite naujienlaiškį”) varnele. Nepažymėjus nurodyto langelio, asmens duomenys rinkodaros tikslu nėra tvarkomi. Klientas turi teisę savo sutikimą bet kada atšaukti, paspaudęs nuorodą, esančią kiekviename Krosnelli siunčiamame elektroniniame laiške, taip pat susisiekus su Krosnelli elektroniniu paštu info@krosnelli.lt arba telefonu +370 630 55502 (darbo dienomis 9.00-19.00). Šie asmens duomenys saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

2.2. Duomenų saugojimo terminas 3 metai taikomas tais atvejais, kai Klientas užsako paslaugas Krosnelli, tačiau jų neapmoka.

2.3. Klientui nepateikus visų ar dalies Privatumo politikos 2.1 punkte nurodytų duomenų, Krosnelli nebus galimybės įgyvendinti anksčiau nurodytą (-us) tikslą (-us), t. y. nebus sukurta kliento paskyra ir (ar) klientui nebus galima įsigyti audio knygų ir (ar) nebus galima už juos atsiskaityti internetu.

2.4. Siekiant užtikrinti, kad Klientui būtų tinkamai suteiktos jo įsigyjamos paslaugos, Kliento asmens duomenys yra teikiami šiems Krosnelli partneriams:

2.4.1 Asmens duomenys, renkami tiesioginio atsiskaitymo už paslaugas internetu tikslu, gali būti teikiami elektroninių atsiskaitymo paslaugų tiekimo partneriams.

2.4.2 Asmens duomenys, renkami tiesioginės rinkodaros tikslais, gali būti teikiami kompanijoms „Mailchimp” (el. naujienlaiškiai), Facebook, Google.

2.4.3. Informuojame, jog Duomenys, kuriuos gauname iš Jūsų, gali būti tvarkomi ir saugomi teritorijose, esančiose už Europos Ekonominės Erdvės („EEE“). Toks perdavimas, įskaitant, bet neapsiribojant, yra susijęs su Jūsų užsakymų įvykdymu, mokėjimo duomenų tvarkymu bei pagalbinių paslaugų vykdymu.

2.4.4. Kitiems subjektams asmens duomenys teikiami tik gavus išankstinį asmens sutikimą.

2.5. Klientas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis. Siekiant sužinoti, kokius asmens duomenis ir iš kokių šaltinių Klausykla  surinko, taip pat, kokiais tikslais jie tvarkomi, kokiems gavėjams jie buvo teikti per pastaruosius 1 metus, Klientas turi teisę kreiptis į Krosnelli. Kliento prašymas tenkinamas per 30 kalendorinių dienų nuo Kliento prašymo gavimo dienos.

2.5.1. Jeigu susipažinus su savo asmens duomenimis Klientas nustato, kad šie duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs, Klientas turi teisę teikti prašymą Krosnelli, nurodydamas neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis ir (arba) prašydamas sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo (išskyrus saugojimą) veiksmus. Asmens duomenys teikiami, taisomi ir naikinami tik pagal Kliento tapatybę ir jo asmens duomenis patvirtinančius dokumentus.

2.5.2. Kliento teisė sustabdyti asmens duomenų tvarkymą (išskyrus saugojimą) arba asmens duomenis sunaikinti, taip pat prašymas ištaisyti asmens duomenis įgyvendinami per 5 darbo dienas nuo prašymo gavimo dienos.

2.6. Krosnelli įsipareigoja neperduoti ar kitokiu būdu neatskleisti jam pateiktų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus šiuos atvejus:

2.6.1. jei yra asmens sutikimas;

2.6.2. teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką;

2.6.3. jeigu būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina jas tirti;

2.6.4. kitais Lietuvos Respublikos įstatymuose ir Lietuvos Respublikos sudarytose tarptautinėse sutartyse numatytais atvejais.

3.Tiesioginė rinkodara

3.1. Jeigu sutikote, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais (žr. 2.1.4 p.), kartais galite gauti mūsų el. laiškus su informacija apie naujienas, akcijas ir papildomas paslaugas. Savo paskyroje galite nurodyti, kad tokių el. laiškų nenorite gauti.  Be to, kiekvieną kartą gavę Krosnelli naujienlaiškį turėsite galimybę nurodyti, kad daugiau nebenorite gauti Krosnelli naujienlaiškių.

4.Svetainės stebėjimas

4.1. Krosnelli naudoja sekimo programinę įrangą, kuria stebimi klientų apsilankymo svetainėje įpročiai ir jos panaudojimas. Remdamiesi stebėjimo rezultatais galime sukurti patogesnį interneto svetainės dizainą ir išdėstymą. Ši programinė įranga nekaupia jokios asmeninės klientų informacijos.

5.Slapukai

5.1. Interneto svetainėje Krosnelli naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas ir pateikti tam tikras funkcijas, kurios gali būti naudingos klientams. Slapukai – tai mažos tekstinės rinkmenos, kurios iš interneto naršyklės perduodamos į jūsų kompiuterio kietąjį diską ir padeda mums atpažinti jūsų naršyklę bei sekti interneto svetainės lankytojus. Tokiu būdu sužinome, kurie produktai ir paslaugos geriausiai atitinka mūsų klientų poreikius. Slapukuose saugoma jūsų kontaktinė ir kita informacija padeda mums atpažinti jūsų kompiuterį, kai naršote po Krosnelli interneto svetainę bei suteikti galimybę greičiau atlikti užsakymą. Dauguma interneto naršyklių slapukus priima automatiškai, tačiau, jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad ši blokuotų slapukus.

5.2. Dauguma naršyklių suteikia galimybę atsisakyti visų slapukų, o kai kurios naršyklės leidžia atsisakyti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, naršyklėje Internet Explorer jūs galite atsisakyti visų slapukų spragtelėję „Tools“ („Priemonės”), „Internet options“ („Interneto parinktys”), „Privacy“ („Privatumas”) ir pasirinkę „Block all cookies“ („Blokuoti visus slapukus“). Tačiau visų slapukų užblokavimas gali neigiamai įtakoti galimybes naudotis daugeliu svetainių.

5.3. Mūsų naudojami slapukai nepasiekia jokios jūsų kompiuteryje saugomos informacijos.

5.4. Naudojame trijų rūšių slapukus:

5.4.1. 1 rūšis – būtini

Šie slapukai privalomi tam, kad veiktų paprastos naršyklės funkcijos. Be jų tokios paslaugos kaip krepšelis ar elektroniniai atsiskaitymai būtų neįmanomi.

5.4.2. 2 rūšis – puslapio analizės

Šios rūšies slapukai skirti rinkti informaciją apie svetainės naudojimą. Pavyzdžiui, kokie puslapiai daugiausiai lankomi. Šiuos duomenis mes galime panaudoti svetainės tobulinimui ar statistikai rinkti. Šie slapukai nesurenka informacijos, kuri jus identifikuotų.

5.4.3. 3 rūšis – funkcionalumui

Šios rūšies slapukai išlieka netgi uždarius naršyklę – jie naudojami funkcionalumui, tokiam, kaip prisiminti automatinį registravimąsi ir geriau pritaikyti paslaugas, skirtas konkrečiam vartotojui. Pavyzdžiui, mes galime išsaugoti jūsų užsakymo duomenis tam, kad kitą kartą atėjus jo nereikėtų surinkti iš naujo. Taip pat galime įsiminti jūsų asmeninius nustatymus – pvz. įdėta prekė į krepšelį. Tokiu būdu atsidarius svetainę po kelių dienų, ji “atsimins” nustatymus.

5.4.4. Mes naudojamės Google Analytics apsilankymų šioje svetainėje analizei atlikti. Google Analytics generuoja statistinius duomenis ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine per slapukus, kurie įrašomi į naudotojų kompiuterius. Su mūsų svetaine susijusi generuojama informacija naudojama ataskaitoms apie naudojimąsi svetaine rengti. Google šią informaciją įrašo. Pateiktą Google privatumo politiką rasite adresu http://www.google.com/privacypolicy.html.

    1. Nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines

6.1. Šis privatumo apsaugos pareiškimas galioja tik mūsų turimoms ir valdomoms interneto svetainėms. Jis negalioja nuorodoms į kitas interneto svetaines ir bet kokiai trečiųjų šalių kaupiamai informacijai, kurią turi ir valdo tos svetainės, nei slapukų naudojimui jose. Prašome atkreipti dėmesį, kad nepriklausomos organizacijos veikia pagal savo asmens duomenų naudojimo ir pardavimo bei slapukų naudojimo nuostatus. Jeigu norite sužinoti, kaip jūsų asmens duomenys bus naudojami kitose svetainėse, patariame perskaityti tų svetainių privatumo apsaugos pareiškimus arba, jeigu svetainėse jų nerandate, susisiekti su atitinkamomis bendrovėmis. Visus trečiųjų šalių interneto svetainių surinktus duomenis visiškai atskirai laiko trečiosios šalys.

7. Privatumo politikos atnaujinimas/keitimas

7.1 Atsižvelgiantį tai, jog teisės aktai, reglamentuojantys privatumo politiką, nuolat keičiasi, pirmiau išdėstyta privatumo politika gali keistis, kad būtų užtikrintas aukščiausio lygio privatumo politikos standartas.

7.2.Privatumo politikos pakeitimai ir papildymai yra publikuojami adresu: https://www.krosnelli.lt/old/privatumo-politika/ . Rekomenduojame periodiškai apsilankyti Krosnelli svetainėje ir susipažinti su naujausia privatumo politikos taisyklių redakcija.

8.Saugumas

8.1. Dedame visas pastangas, norėdami užtikrinti šios interneto svetainės saugumą. Duomenys, kuriuos mums pateikiate, yra saugomi naudojant „SSL“ (Secure Socket Layer) technologijas. „SSL“ – tai standartinis asmens duomenų ir kredito kortelių duomenų kodavimo metodas, užtikrinantis, kad jie bus saugiai perduoti internetu.

9.Taikus ginčų sprendimas

9.1. Jei manote, kad Jūsų teisės dėl asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo buvo pažeistos, susisiekite su mumis el. pašto info@krosnelli.lt ir mes pasistengsime kuo greičiau išspręsti kilusias problemas. Taip pat informuojame, jog visuomet turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

Duomenų valdytojas:

MB KROSNELLI Įm. k. 306231636 Adresas: Zversos g. 19, Ramučių k., Kauno r., LT-54467

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top